Partnerzy

Partnerzy naszej strony:

 

kcm clinic logo

KCM Clinic to nowoczesna klinika specjalizująca się w takich dziedzinach jak neurochirurgia, chirurgia plastyczna czy bariatria. Klinika znajduje się w Jeleniej Górze, ale ma drugi oddział również we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługami kliniki do kontaktu.

 

 

Sprzęt rehabilitacyjny WrocławMedus to sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym. Wrocław to jedno z miast, gdzie znajduje się stacjonarny oddział firmy i można obejrzeć szeroki asortyment używanych wózków inwalidzkich, elektrycznych wózków inwalidzkich, a także rotorów kończyn górnych i dolnych, schodołazów i innych urządzeń, pomagających osobom niepełnosprawnym w codziennym życiu.

 

 

Poradnia ortopedyczna Wrocław

Praktyka24 to gabinet oferujący całodobowe usługi medyczne, w tym wizyty w poradni ortopedycznej we Wrocławiu. Z lekarzami skontaktować się można w ramach ostrego dyżuru ortopedycznego, ale także poszukując specjalistów w zakresie ortopedii dziecięcej czy sportowej.

 

 

soczewki24 logo

Soczewki24 to sklep internetowy, którego asortyment skupia się na soczewkach kontaktowych. W ofercie znaleźć można różne rodzaje soczewek, m.in. toryczne, multifokalne, jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne. Wszystko to w konkurencyjnych, niskich cenach.

 

 

Przychodnia Zabobrze logo W Przychodni Zabobrze przyjmują lekarze wielu specjalizacji – ortopedii, pulmonologii, ginekologii, okulistyki i innych. Jedną z najbardziej polecanych w ich przypadku jest poradnia angiologiczna, gdzie pomoc uzyskają wszyscy pacjenci zmagający się z chorobami żył, tętnic i naczyń limfatycznych.